Xperia XZ3 قیمت گذاری خود را در اروپا شروع می کند، پیش سفارش ها باز است و در تاریخ 5 اکتبر عرضه می شود

1397/06/11 04:30:00 290 بازدید کننده

سونی این نمایش را در سال جاری با آخرین پیشنهاد پرچمدار خود یعنی Xperia XZ3 به نمایش گذاشت. این شرکت قصد دارد در سال جاری عرضه اولیه همان تجربه کاربر Xperia را در حین انجام یک آزمایش جدید انجام دهد که مشخص کننده ویژگی کانون این گوشی است - صفحه نمایش منحنی BRAVIA OLEDمی باشد. حتی با اعلام استراتژی تحلیل مستقل، بهترین نمایش را اعلام کرد.

 

نظرات در مورد دستگاه گوشی متمایز است - بعضی ها مسیری که سونی در حال رفتن است را دوست داشتند ، دیگران آن را نداشتند. در هر صورت، همه اینها به قیمت گذاری رسیده است، زیرا حتی اگر گوشی جدیدترین و بزرگترین صنعت را ارائه دهد، باید با رقبای مستقیم خود در همان محدوده قیمت رقابت کند. خوشبختانه، Xperia XZ3 را در بازار آمازون آلمان با قیمت گذاری، رنگ ها و همه چیز دیدیم.


 

 

طبق لیست، این دستگاه می تواند برای شما 799 یورو باشد و این در حال حاضر منحصر به فرد آمازون است. حتی با یک کارت microSD 64 گیگابایتی نیز به عنوان یک هدیه همراه است. پیش سفارش ها باز هستند و محموله ها در تاریخ 5 اکتبر آغاز خواهد شد. این گوشی  درهمه انواع رنگ موجود است، سیاه، نقره ای، سفید، سبزتیره و بوردو قرمز را ارائه می دهد.

 

منبع