نسخه بتای اندروید 8.0 اوریو برای نوکیا 8 منتشر شد

1396/11/20 03:30:00 325 بازدید کننده

اگر شما دارای نوکیا 8 می باشید و می خواهید به Android 8.0 Oreo دسترسی داشته باشید نوکیا این امکان را برای شما فراهم کرده است.

اگر شما دارای نوکیا 8 می باشید و می خواهید به Android 8.0 Oreo دسترسی داشته باشید نوکیا این امکان را برای شما فراهم کرده است. استفاده از این نسخه اندروید در
نوکیا می تواند تجربه نرم افزاری کمتر از حد کاملا پایدار در این سیستم عامل انتظار داشت.
نوکیا 8 پرچم دار گوشی های نوکیا می باشد کمپانی HMD GLOBAL برنامه پیشنمایش
اندروید 8 اوریو را منتشر کرده است.

 کمپانی HMD Global برنامه پیش‌نمایش اندروید 8.0 اوریو را رسما برای نوکیا 8، پرچم‌دار تازه نوکیا، منتشر کرد. این نسخه بتا در دسترس همه دارندگان نوکیا 8
قرار گرفته و کافیست یک پرسش نامه کوتاه را پیش از دریافت آن تکمیل کنند. این روند به منظور تأیید دستگاه مورد نظر و بررسی شناسه IMEI آن صورت می گیرد.
 

کمپانی HMD Global می‌گویند فاصله زمانی میان تأیید و ارسال ممکن است تا 12 ساعت طول بکشد. این کمپانی همچنین اعلام کرده است همه دارندگان نوکیا 8 که فایل بتای اندروید 8.0 اوریو را دریافت و نصب کرده‌اند قادر هستند در هر زمان که مایل بودند دوباره به نسخه 7.1.1 نوقا بازگردند.

این نکته را مد نظر داشته باشید که  نسخه بتای اندروید 8.0 یک سفت افزار ناپایدار به شمار می‌رود و احتمالا باگ‌های متعددی خواهد داشت. البته هنوز هیچ شکایتی دراین‌باره از سوی کاربران در شبکه‌های اجتماعی و فروم کمپانی HMD مشاهده نشده است. این نسخه بروزرسانی هم مانند سایر بتاهای اندرویدی به‌صورت پیش‌فرض به اپلیکیشن مجهز شده است که امکان ارسال بازخورد به HMD یا راهنمایی کاربر به فروم‌های نوکیا و صحبت درباره نرم‌افزارها را میسر می‌کند.

 

مدیر کمپانی Hmd Global همچنین بیان نمود که این برنامه پیشنمایش برای گوشی های دیگر نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 هم مانند نوکیا 8 اجرا خواهد شد اما به زمان مشخصی برای انتشار و ترتیب آن اشاره نکرد. در بیانیه آقای سرویکاس به نوکیا 7، تازه‌ترین محصول نوکیا، اشاره نشده اما این سازنده فنلاندی قبلا تأیید کرده بود که همه گوشی‌های هوشمندش که سال 2017 معرفی می‌شوند، به اندروید 8.0 اوریو هم به‌روزرسانی خواهند شد. 

منبع gsmarena.com