هواوی گوشی Huawei P20 با سه دوربین عرضه می کند

1396/11/19 03:30:00 210 بازدید کننده

هواوی در یک مراسم اختصاصی در 7 فروردین در فرانسه از گوشی Huawei P20 با سه دوربین رونمایی می کند.

هواوی گوشی Huawei P20 با سه دوربین عرضه می کند

تصاویر جدیدی از گوشی جدید هواوی به نام Huawei P20 یا Huawei P11 در حال پخش شدن می باشد که به احتمال بسیار زیاد پرچمدار گوشی های هوای باشد. نکته بسیار جالب و قابل توجه در این گوشی ،تجهیز آن به سه دوربین می باشد به عبارت دیگر گوشی Huawei P20 دارای دوربین های سه گانه می باشد. در این سری از گوشی هواوی در زیر دوربین اصلی ،فلاش LED و همچنین فوکوس خودکار قابل مشاهده می باشد.

انتظار می رود در نمایشگاه که در پاریس ،فرانسه در پیش رو می باشد هواوی نسخه lite  ازHuawei P20 یا Huawei P11 منتشر کند . علاوه بر دوربین سه گانه ای که ممکن است در یک تنظیم عمودی تنظیم شود، دیگر مشخصات پیشنهادی شامل تراشه Kirin 970 با قابلیت AI است.

 

در قسمت جلوی این گوشی خبری از حذف حاشیه های اضافی نمی باشد . در قسمت هدفون 3.5 میلی متری هدفون قرار دارد . آن چیزی که مشخص است این هست که هواوی فعلا تصمیمی برای حذف کردن جک صدا از گوشی های مدل بالای خود ندارد.

 

در زمینه مشخصات فنی گوشی پرچم دار هواوی  باید بیان کرد که Huawei P20 به دوربین سه‌گانه با لنزهای ساخت Leica مجهز شده است. به همراه گوشی‌های Huawei P20، Huawei P20 Plus و Huawei P20 Lite، یک مدل دیگر با پسوند Pro معفی خواهد شد. هوآوی هیچ‌گاه گوشی از سری P با پسوند Pro عرضه نکرده است؛ تنها سری میت، شامل چنین مدلی می‌شود.

 

گوشی‌های پرچم‌دار Huawei در نمایشگاه MWC 2018 معرفی نخواهند شد؛ این شرکت چینی، تصمیم دارد تا جانشین P10 و P10 Plus را در یک مراسم اختصاصی در 7 فروردین در فرانسه ارائه دهد. البته هوآوی تنها سازنده‌ای نیست که نمایشگاه MWC 2018 را از دست خواهد داد؛ گفته می‌شود جانشین LG G6 نیز در یک مراسم خبری جداگانه پس از کنگره جهانی موبایل بارسلون معرفی خواهد شد. در همین حال، کره‌ای‌ها با ارائه‌ی نسخه ارتقا یافته پرچم‌دار V30 با قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی با دیگر سازندگان رقابت خواهند کرد. البته شرکت سامسونگ از گوشی پرچم‌دار Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus در ماه آینده رونمایی خواهد کرد؛ S9 Plus به اولین گوشی سامسونگ از سری Galaxy S تبدیل خواهد شد که با دوربین دوگانه وارد بازار خواهد شد.